Sektörel Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Saçınızı Süper Nemlendirmeyle Şımartın

626

Bu Yaz Aveda’nın Süper Besinlerle Zenginleştirilmiş Nutriplenish™ Koleksiyonu ile 

Vegan ve %94 doğal türevli Aveda’nın Nutriplenish™ nemlendirici koleksiyonu, beslenmiş, sağlıklı görünen saçlar için olmazsa olmazlardan.

MINNEAPOLIS, MN (MAYIS 2022)— 2022 Yaz saç trend’lerinde açık tonlar, boyutlu ve katlı kesimler ön plana çıkıyor. Fakat görünümünüzü değiştiriyor veya mevcut buklelerinizi koruyor olsanız da, Aveda’nın Nutriplenish™ koleksiyonuyla saçlarınızın nemli ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu vegan ve %94 doğal türevli ürün serisi, saçları süper gıdalarla güçlendirilmiş yoğun, besleyici nemlendirme ile besler.

Doğanın kimyasından ilham alan Nutriplenish™, organik hindistancevizi yağı, omega-5 açısından zengin organik nar yağı ve kuru saçı içten ve dıştan besleyen mango yağı içeren bir süper gıda kompleksi tarafından desteklenmektedir.

Yaz stilinizin vazgeçilmez parçası olmayı hedefleyen Aveda’nın Nutriplenish™ koleksiyonundaki en son yenilik olan Nutriplenish™ Şekillendirici Bakım Köpüğü Temmuz ayında piyasaya çıkıyor. Bu besin açısından zengin nemlendirici saç köpüğü, saçı sertleştirmeden veya saçta birikmeden saçı yumuşatır ve elektriklenmeyle savaşmaya yardımcı olur.

Nutriplenish™ Nemlendirici Durulanmayan Saç Kremi, doğal olarak üretilmiş UV filtresi ile saçları güneşin kurutma etkilerinden korumaya yardımcı olur. Saçı 72 saat boyunca nemlendirir, yeniler ve saçlara uzun süreli, besleyici güçle nemlendirme desteği verir.

Daha derin nemlendirme arayanlar için Nutriplenish™ Günlük Saç Nemlendirici Bakım, saçları besleyici, süper gıda hidrasyonuyla nemlendirdiği için çok kuru saçlar için idealdir. Bu yumuşak krem nemlendirici, hızlı emilen ve yağsız bir formüle sahiptir. Nemi kökten uca hapsederek saçı 72 saat boyunca nemli tutar.

Zengin nem ve besin değerlerine sahip Nutriplenish™ Bukle Belirginleştirici Nemlendirici Jel Krem, yumuşak ve pürüzsüz bukleler elde etmenizi sağlar. Saçı nemden korurken 24 saate kadar kabarmayı azaltır. Nem ve parlaklık sağlamak üzere tasarlanan Nutriplenish™ Curl Gelee, bukleleri yumuşak, pürüzsüz, parlak ve belirgin bırakır.

Nutriplenish™ Besleyici Bakım Maskeleri ile ise saçınıza anında 4 kat daha fazla nem verebilirsiniz. Bu yüksek performanslı maskeler, süper gıdalarla güçlendirilmiş bir nemlendirme sağlar.

AVEDA HAKKINDA

1978 yılında MN, Minneapolis’te kurulan Aveda, güzellik uzmanları ve tüketiciler için bitki bazlı saç, cilt ve vücut ürünleri yaratır. Aveda, modern teknolojinin prensiplerini ve Hindistan’ın eski şifa sanatı olan Ayurveda’yı birleştirerek dünyaya karşı saygılı, saf çiçek ve bitki özleriyle yapılmış performans odaklı saç, cilt ve vücut ürünleri geliştirerek ve bütünsel güzellik için kapsamlı bir ritüel bakım menüsü oluşturarak botanik dünyasında yenilikler yapıyor.

 

Yıllar boyunca, Aveda güzellikte çevresel sorumluluk konusunda yeni ölçütlere öncülük etmiştir. 1989’da Ceres İlkeleri’ni imzalayan ilk şirket olmuştur. İklim değişikliği, su kıtlığı ve diğer sürdürülebilirlik zorlukları konusunda iş liderliğini harekete geçiren kar amacı gütmeyen bir kuruluş olmuştur ve ana tesisinde yüzde 100 rüzgar enerjisi ile üretim yapan ilk güzellik şirketi olmuştur. Aveda aynı zamanda sürdürülebilir ürünler, paketleme ve üretime olan bağlılığı nedeniyle Cradle to Cradle’dan sürdürülebilirlik onayını alan ilk güzellik şirketidir. 2013 yılında Aveda, çevre liderliğindeki öncü rolü nedeniyle Cradle to Cradle’dan ilk Miras Liderleri Ödülü ile onurlandırıldı. Aveda 2017 yılında Ecovia Intelligence tarafından ambalajlama, vegan formülleri ve sürdürülebilir malzemelerdeki liderliği nedeniyle düzenlenen Sürdürülebilir Güzellik Ödülleri sırasında Sürdürülebilirlik Liderliği Ödülü’ne layık görüldü. 1999’dan beri, Aveda’nın her nisan ayında düzenlenen yıllık Dünya Ayı kampanyası, dünyadaki çevresel projeleri desteklemek için yaklaşık 65 milyon dolar topladı.

Aveda, dünya çapında salon ve spa profesyonelleri tarafından güvenilen bir markadır. Aveda ürünleri Aveda Deneyim Merkezlerinde, 40’tan fazla ülkede, www.aveda.com’da ve 9.000’den fazla profesyonel kuaför ve spada mevcuttur.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku