Sektörel Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

ELLE Green X Aveda ile Dünyaya Saygı Duruşu

961

Bu yıl fiziksel olarak ilk defa gerçekleşen ELLE Green, Aveda ana sponsorluğunda 30 Kasım Çarşamba günü Mandarin Oriental, Bosphorus’da gerçekleşti.

%100 vegan, cruelty free, yüksek performanslı ve doğal türevli saç bakım ürünlerine sahip Aveda, kurulduğu ilk günden beri sürdürülebilirliğe öncelik veren ve her zaman bu misyonla çalışmalarını sürdüren bir marka olarak başarılı bir projeye daha imza attı. ELLE Green X Aveda etkinliği, dünyaya özen gösterme misyonuna sahip saç bakım markası Aveda’nın ana sponsorluğunda 30 Kasım’da Mandarin Oriental, Bosphorus’da gerçekleşti.

Markanın ortak değerleriyle de bağlantılı olarak gün boyunca sürdürülebilirlik, döngüsel ve yavaş moda, iklim dostu beslenme, çevre dostu & vegan koleksiyon ve projelerin konuşulduğu ELLE Green X Aveda etkinliğinde, alanında uzman isimler ve özel konuklarla paneller ve söyleşiler gerçekleşti.

Aveda’nın “Dünya’ya Saygı Duruşu” panelinde ise markayla aynı değerleri paylaşan, sürdürülebilirlik alanında öncü ve önemli çalışmalara imza atmış oyuncu Bige Önal, ayurveda ve wellbeing uzmanı Ebru Şinik, dijital içerik üreticisi ve marka kurucusu Nur Bilen Yavuzer ve hayvan hakları aktivisti ve sunucu Tanem Sivar bir araya geldi. Aveda Marka Müdürü Emre Genç’in moderatörlüğünü üstlendiği bu panelde “Sorumlu Üretim ve Sorumlu Paketleme”, “Hayvan Hakları ve Veganlık”, “Suya ve Gezegene Saygı”, “Temiz İçerik ve Doğal Bileşenler” konularına değinildi.

Paneller sonrasında da kendi alanlarında gezegeni, doğayı, canlıları koruyan ve bu yönde topluma ilham veren beş isme ELLE Green Awards x Aveda Ödülleri takdim edildi. Estée Lauder Şirketleri Türkiye Genel Müdürü İpek Ersavaş ve ELLE Türkiye Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen tarafından, Sürdürülebilirlik Güzellik Ödülü Şevval Sam’a, Vegan Koleksiyon Ödülü Mianqa markası kurucusu Zeynep Akman’a, İklim Dostu Koleksiyon Ödülü Mavi markası “Mavi Hemp Denim” koleksiyonuna, Toplumsal Duyarlılık ve Doğa Dostluğu Ödülü Nur Bilen Yavuzer’e, Hayvan Dostu İş İnsanı Ödülü ise SemtPati Projesi ile İpek Kıraç’a verildi. Aynı zamanda farkındalığın eğitimle mümkün olduğuna inanan Aveda, ödül alan her değerli isim adına Yuvam Dünya Derneği’nin genç öğrenciler için gerçekleştirdiği İklim Şampiyonları Eğitimi projesine aktarılmak üzere bağışta bulunacağını duyurdu.

Aralarında Feryal Gülman, Meriç Aral, Özge Ulusoy, Yasemin Öğün, Mihre Mutlu, Asena Sarıbatur, Hande Taşer, Ece Vahapoğlu isimlerinin de bulunduğu bu anlamlı etkinlikte, misafirler Aveda’nın özel deneyim alanında Aveda uzmanları ve eğitmenleri eşliğinde saç analizi yaptırdı. Markanın %100 vegan & doğal türevli ürünlerini deneyimleme fırsatı yakalayan davetliler gün boyunca çevresel sürdürebilirlik amacıyla çalışmalarını sürdüren Aveda’nın anlamlı projeleri hakkında da bilgi aldılar.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku