Sektörel Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Saç Dolgunlaştırıcı Köpük

956

Aveda’dan YENİ Invati Advanced™ Saç Dolgunlaştırıcı Köpük

Gün boyu etkisini sürdüren, tamamlanmış ve eksiksiz bir saç stili için incelmiş saçlara daha dolgun bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur, esnek bir tutuş sağlar, saçları korumaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. 

Aveda’nın sevilen Invati Advanced™ ailesinin en yeni üyesi Invati Advanced™ Saç Dolgunlaştırıcı Köpük, her bir saç teline daha dolgun ve hacimli bir görünüm kazandırmaya yardımcı olan bir saç şekillendirme ürünü. Kullanan kadınların %90’ı, saçlarının dolgun ve hacimli görünümünde gün boyu süren bir iyileşme olduğunu belirtiyor

 

Invati Advanced™ sistemini stres veya doğum sonrası saç dökülmesi gibi nedenlerle incelmiş saçlar için kullananlar; esnek, dokunulası bir tutuş ile saç tellerinin görünümünü kalınlaştırmaya ve dolgunlaştırmaya yardımcı olan bu yeni saç şekillendirici köpük sayesinde artık etkisini gün boyu sürdüren, hayallerindeki parlak saç stiline kavuşabilecekler. Ürünü kullanırken 3-5 kez elinize sıkın ve nemli saça kökten uca eşit şekilde uygulayın. Ardından saçı fön yardımıyla kurutun ve dilediğiniz gibi şekillendirin. (En iyi sonucu elde etmek için, kullanmadan önce şişeyi çalkalamayın.)

 

Aveda’nın Global Profesyonel Sanatçılığından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Antoinette Beenders, “Salon bağlantılarımıza göre, pandemiden sonra kuaförlere dönen müşterilerin en büyük endişeleri arasında saçlarının incelmesi ve ürünlerin saçta kalıntı yapması yer alıyor. Invati Advanced™ koleksiyonumuz, onların incelme endişelerini gidermeye yardımcı olurken, koleksiyona YENİ eklenen Saç Dolgunlaştırıcı Köpük ile artık istedikleri hacim, dolgunluk, tutuş, parlaklık ve korumayı da sağlayarak eksiksiz bir tarz elde etmelerine yardımcı oluyor,” diye açıklıyor.

 

GÜCÜNÜ BİTKİLERDEN ALAN TEKNOLOJİ

%96 doğal türevli Invati Advanced™ Saç Dolgunlaştırıcı Köpük esnek, dokunulası bir tutuş ve parlaklık ile saça daha dolgun bir görünüm kazandırmaya yardımcı olmak için her bir saç telini kökten uca saran organik sertifikalı amla ve pirinç proteininin bir karışımını içerir. Ayrıca, saçı fönden kaynaklanabilecek ısı yıpranmalarına karşı korumaya yardımcı olan bitkisel türevli bileşenlerle kırılgan, incelmiş saçları güçlendirmeye yardımcı olur. Hafif yapılı bir formüle sahiptir, saçta ağırlık yapmaz ve daha kolay şekillendirmek için yönetilebilirliği artırır.

 

INVATI ADVANCED™ KOLEKSİYONU

YENİ saç dolgunlaştırıcı köpük, Aveda’nın saç dökülmesine karşı şampuan: zengin ve hafif doku, dökülme karşıtı dolgunlaştırıcı saç kremi, dökülme karşıtı saç serumu ve yoğun dolgunlaştırıcı maske içeren Invati Advanced™ ailesine katılıyor. Saç bakım ürünlerinin yanı sıra, Aveda’nın YENİ Invati Brow™ Kaş Dolgunlaştırıcı Serumu da Ekim 2021 tarihinden itibaren satışa sunulacak.

 

EN İYİ SONUÇLARI ELDE ETMEK İÇİN INVATI ADVANCED™ 3 ADIMLI SİSTEM İLE BİRLİKTE KULLANIN

Invati Advanced™ sistemini kullanmak, saçı güçlendirmeye ve dolgun bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Saç dökülmesi görünümünü %53 oranında azaltmaya yardımcı olan bu sistem, masaj yapıldığında saç derisine canlanmış bir görünüm kazandırmaya yardımcı olan ginseng ve organik sertifikalı zerdeçal gibi ayurveda bitkilerinin güçlü bir karışımını içerir ve organik sertifikalı amla ise saçı kökten uca kalınlaştırmaya yardımcı olur. Her yaştan erkek ve kadının kullanımına uygun ve tüm saç tipleri için idealdir.

 

1. ADIM: Invati Advanced™ saç dökülmesine karşı şampuan: zengin ve hafif doku

Islak saça ve saç derisine masaj yaparak uygulayın. Durulayın.

 

2. Adım: Invati Advanced™ dökülme karşıtı dolgunlaştırıcı saç kremi

Invati Advanced™ saç dökülmesine karşı şampuan ile yıkanan saçlara ve saç derisine masaj yaparak uygulayın. Durulayın. Havlu ile kurutun.

 

3. ADIM: Invati Advanced™ dökülme karşıtı saç serumu

Günlük olarak uygulayın. Saçları birkaç parçaya ayırın ve doğrudan saç derisine uygulayın. Tüm saç derisine eşit dağılacak şekilde, 16 kez sıkın. Nemli veya kuru saça uygulanabilir. Masaj yaparak uygulayın. Durulamayın. Invati Advanced™ 3 Adımlı Sistem ile birlikte kullanın.

 

İÇERİK KAYNAĞI

Aveda, Invati Advanced™ koleksiyonunda kullanılan organik sertifikalı zerdeçal ve amla tedarik etmek için, organik tarımla ayurvedik otlar yetiştiren bir Hintli firma olan Nisarga ile ortaklık yapıyor. Aveda’nın Nisarga’ya olan desteği, çiftçilere ve Dünya için daha iyi olan organik tarımın yaygınlaşmasına yardımcı oluyor.

 

Invati Advanced™ Saç Dolgunlaştırıcı Köpük, organik sertifikalı lavanta, biberiye, sardunya, vanilya ve diğer saf çiçek ve bitki özleri içeren kendi pure-fume™ aromasına sahiptir. Aveda, Madagaskar’daki çiftliklerine vanilyanın kaynağını ve kalitesini doğrulayan ve nihayetinde sürdürülebilir, etik ve şeffaf kaynak kullanımı sağlayan bir blok zinciri teknolojisi başlatan ilk güzellik şirketlerinden biridir. Bu blok zinciri teknolojisine sahip vanilya, tüm Invati Advanced™ ürünlerindeki aromalarda kullanılmaktadır.

 

ÇEVRESEL STANDARTLAR

Invati Advanced™ Saç Dolgunlaştırıcı Köpük, %96 doğal türevlidir2, diğer tüm Aveda ürünleri gibi hayvan dostu ve vegandır. Ayrıca, elektrik ve doğal gaz kullanımını dengeleyen yenilenebilir enerji kredileri ve karbon dengelemeleri yoluyla % 100 güneş ve rüzgar enerjisi kullanarak üretilmektedir. Invati Advanced™ Saç Dolgunlaştırıcı Köpük, silikon, paraben, mineral yağ, kurutucu alkoller ve petrolatum içermez ve şişesi %100 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır.

 

LANSMAN TARİHİ

Invati Advanced™ Saç Dolgunlaştırıcı Köpük, (PSF 299 TL) Ekim 2021 tarihinden itibaren aveda.com.tr’de, yetkili Aveda salonlarında ve beymen.com’da satışa sunulacaktır.

 

AVEDA HAKKINDA

1978 yılında MN, Minneapolis’te kurulan Aveda, güzellik uzmanları ve tüketiciler için bitki bazlı saç, cilt ve vücut ürünleri yaratır. Aveda, modern teknolojinin prensiplerini ve Hindistan’ın eski şifa sanatı olan Ayurveda’yı birleştirerek dünyaya karşı saygılı, saf çiçek ve bitki özleriyle yapılmış performans odaklı saç, cilt ve vücut ürünleri geliştirerek ve bütünsel güzellik için kapsamlı bir ritüel bakım menüsü oluşturarak botanik dünyasında yenilikler yapıyor.

Yıllar boyunca, Aveda güzellikte çevresel sorumluluk konusunda yeni ölçütlere öncülük etmiştir. 1989’da Ceres İlkeleri’ni imzalayan ilk şirket olmuştur. İklim değişikliği, su kıtlığı ve diğer sürdürülebilirlik zorlukları konusunda iş liderliğini harekete geçiren kar amacı gütmeyen bir kuruluş olmuştur ve ana tesisinde yüzde 100 rüzgar enerjisi ile üretim yapan ilk güzellik şirketi olmuştur. Aveda aynı zamanda sürdürülebilir ürünler, paketleme ve üretime olan bağlılığı nedeniyle Cradle to Cradle’dan kira alan ilk güzellik şirketidir. 2013 yılında Aveda, çevre liderliğindeki öncü rolü nedeniyle Cradle to Cradle’dan ilk Miras Liderleri Ödülü ile onurlandırıldı. Aveda 2017 yılında Ecovia Intelligence tarafından ambalajlama, vegan formülleri ve sürdürülebilir malzemelerdeki liderliği nedeniyle düzenlenen Sürdürülebilir Güzellik Ödülleri sırasında Sürdürülebilirlik Liderliği Ödülü’ne layık görüldü. 1999’dan beri, Aveda’nın her Nisan ayında düzenlenen yıllık Dünya Ayı kampanyası, dünyadaki çevresel projeleri desteklemek için yaklaşık 65 milyon dolar topladı.

 

Aveda, dünya çapında salon ve spa profesyonelleri tarafından güvenilen bir markadır. Aveda ürünleri Aveda Deneyim Merkezlerinde, 40’tan fazla ülkede, www.aveda.com‘da ve 9.000’den fazla profesyonel kuaför ve spada mevcuttur.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku