Sektörel Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Özlem Ataş Akademi Açıldı

475

Biz Kadınların Hep Bir Hikayesi Var!

Güzellik sektöründe 22 yıllık tecrübesiyle profesyonel bir şekilde son teknoloji cihazlar ve uzman kadrosuyla hizmet vermekte olan Özlem Ataş Akademi Beylikdüzü ve Büyükçekmece ilçelerinin kesiştiği noktada Beykent’te Beylikdüzü Devlet Hastanesi önünde bulunan Beyaz Plaza iş merkezinde 3 katta 33 numarada açıldı. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr.Hasan Akgün’ün katılımı ile gerçekleşen açılış sonrası işletme sahibi girişimci iş kadını Özlem Ataş mikrofonlarımıza değerlendirmede bulundu.

Hayallerimi gerçekleştiriyorum sözleriyle değerlendirmede bulunan girişimci iş kadını Özlem Ataş yaptığı açıklamada;

Bedenlere ve Ruhlara Dokunuyoruz!

”Hayallerimi gerçekleştiriyorum. Güzellik akademisi kuruyoruz. Bu güzellik merkezimizde genç kızlara, bayanlara, meslek edinmemiş ama ayakları üzerinde durmak isteyen herkese bu güzellik akademisinde eğitimler vereceğiz. Onları meslekler edindireceğiz ve ayakları üzerinde durmasını sağlayacağız. Onlarla birlikte çok güzel bir yola geçeceğiz, benim öncesin de de öğrencilerim vardı. Onlara daha konforlu alanlar kurmak istedim. Çok güzel şeyler olacağına inanıyorum. Yedi yıllık bir hayaldi bu, yedi yıldan sonra çok güzel bağımsız bir akademi kurdum. Çok mutluyum, çok heyecanlıyım, güzel olacak, rabbim her şeyin güzelini verecek inşallah böylede ilerleyecek, meslek edinecekler, çok güzel derslerimiz var, çok güzel hocalarımız var, her şey bir arada ve çok güzelde ilerleyeceğine inanıyorum. Salonumuz var bir güzellik merkezimizde var orda da bayanları güzelleştiriyoruz, onların bedenlerine ve ruhlarına dokunuyoruz. Onlarla birlikte de burası pekişecek, çünkü orda bir sürü hikayeler var, en güzel şey o, benim en çok ruhuma dokunan o, o hikayelerde de bende  onlara böyle gidişat yollarında ruhlarına dokunacağım için inanılmaz mutluyum ve gururluyum. Hayaller, herkesin bir hayali var benim gerçekleşti rabbimde inşallah onların hayalini gerçekleştirmeye beni vesile kıldı diyelim, bende onlarla birlikte bu yolda çok güzel ilerleyeceğime inanıyorum”

 

Özlem Ataş Akademi Eğitimleri Nelerdir?

 

Baya bir branşımız var, kalıcı makyaj eğitimleri vereceğiz, cilt bakımları eğitimleri vereceğiz, epilasyon olacak, protez tırnak olacak, ipek kirpikler olacak hepsinin hocaları zaten mükemmel, onlarla böyle pırıl pırıllar, onlarla böyle her yere gidip, her şekilde her koşulda, şehri bile değiştirseler çok güzel ellerinde bir altın bilezik olacak, burada en çok gururluyum çünkü bir bayanın ayakları üzerinde duruyor olması hele hele bu şartlarda bizim ülkemizde çok önemli, bunu bende zamanında çok yaşadım inanılmaz gurur verici, bir bayanın mücadele ederken çok zorlanıyor ülkemizde o yüzden onlara böyle bir dokunuş olması benim ruhumu da çok güzel şekilde etkileyeceğinden eminim.

Burada Eğitim Gerçekleştireceksiniz Peki Uygulama Merkeziniz Nerede?

 

Uygulama merkezimiz İstanbul Outlet Park’ta Beykent girişinde 650 metre kare alanda, bir oda ile başladım. 22 senedir bu sektördeyim. O bir odayla başladım o bir odayı böyle büyüte büyüte, küçük küçük, hayallerimi üzerine koya koya, emeklerimi üzerine koya koya büyüdü,  tamamiyle bir emek, yani o odanın büyümesi şu an Allah’a şükür olsun şu an 650 m2 yaklaşık 20 tane ekibim olan bir merkezim var. Orda çok güzel işlemler yapıyoruz bayanların ruhlarına dokunuyoruz, bedenlerine dokunuyoruz, güzelliklerine güzellikler katıyoruz. Orası da çok güzel bir şekilde zaten ilerliyor, orası da buranın kardeşi oldu.

Bundan sonraki hedefiniz ve hayaliniz var mı?

 

Hedefsiz olmaz, hemen hedef koydum, tabi ki gönlümüze göre küçük bir yerdeyiz. Ama seneye doğru hedefimiz Akademimizi büyütmek, branşları artırmak, daha çok kadına, daha çok gönle dokunmak olacak. Benimle birlikte bir sürü kadının hayalleri gerçek olacak, bu akademide, güzellikleriyle zaten onların ruhlarına dokunmaya devam edeceğiz.

Haber Röportaj: Lonca Medya

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku